lemiesze do maszyn

Lemiesze do maszyn

Posiadamy w swojej ofercie lemiesze do maszyn, nie tylko lemiesze do koparek, lemiesze do ładowarek czy lemiesze do mieszarek. W naszej ofercie znajdą Państwo elementy urabiające, dedykowane do wszelkich typów i rodzajów maszyn budowlanych. Wytwarzamy nasze elementy z najlepszych materiałów – takich jak blacha trudnościeralna, dlatego posiadamy w sprzedaży lemiesz z hardoxu.

Wyposażamy pojazdy przystosowane do robót budowlanych marek takich jak Cat, Atlas, Volvo, Hyundai,  ICB, Kamatsu oraz wiele innych. Jeżeli poszukują Państwo lemieszy do maszyn drogowych lub rolniczych, to również posiadamy je w swojej ofercie. Dodatkowo wytwarzamy części do kruszarek szczękowych i części do mieszalników betonu. Dlatego każdy kto prowadzi firmę budowlaną lub gospodarstwo rolne powinien zapoznać się z naszymi produktami.

W przeciwieństwie do innych firm, świadczymy usługi klientom posiadającym nietypowe urządzenia. Bez wątpienia jesteśmy gotowi wykonać lemiesze do maszyn niekonwencjonalnych i mało spotykanych.

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą, a przede wszystkim z:

lemiesze do ładowarek

lemiesze do koparek

części do kruszarek szczękowych

O nas lemiesze produkcja