Lemiesze w rolnictwie

O nas / lemiesze produkcja

Firma STAL-HURT lemiesze producent, lemiesze produkcja

Jesteśmy producentem lemieszy, który działa na rynku od 1990 roku. Wiele lat temu otworzyliśmy dział „lemiesze produkcja”. Obecnie specjalizujemy się w wytwarzaniu części do wielu maszyn wykorzystywanych w rolnictwie, drogownictwie czy górnictwie. Oferujemy lemiesze do koparek, lemiesze do ładowarek, lemiesze do maszyn, lemiesze do łyżki, lemiesze do mieszarek. Ponad wszystko naszą dewizą w pracy jest dokładność, solidność i zadowolenie klienta. W związku z tym, jako producent lemieszy do różnych typów maszyn, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych kontrahentów. W swojej ofercie mamy przede wszystkim lemiesz z hardoxu i lemiesz ze stali trudnościeralnej, a także lemiesz łyżki ładowarki.

Dodatkowo nasi pracownicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie z chęcią Państwu doradzą i profesjonalnie przygotują indywidualną ofertę. Podsumowując zapraszamy serdecznie do kontaktu i do zakładki „lemiesze cena”.

Lemiesze produkcja – nasza oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą, a z pewnością znajdziesz odpowiednie części dla siebie. Posiadamy doskonałe lemiesze do ładowareklemiesze do koparek, które sprostają nawet największym wymaganiom. Produkujemy również lemiesze do maszynczęści do kruszarek szczękowych, które bezsprzecznie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem naszych klientów.